Wszystkie osoby przyjęte do pacy zobowiązane się stawić w dniu 31.07.2018 do godz. 13.00 w wiosce piwnej Lecha przy zlokalizowanej przy małej scenie.

Spotykamy się na stołówce , gdzie wszyscy zostaną przydzieleni do koordynatorów. Przypominam, iż zapewniamy pracę na stanowiskach kasjer, sprzedawca piwa nalewak lub puszka. Praca w systemie dwuzmianowym. 

W godzinach popołudniowych we wtorek oraz w środę do godz. 12.00 odbywają się obowiązkowe szkolenia .

Cała grupa rozpoczyna pracę w dniu 1.08. w tym dniu także zapewniamy pierwszy posiłek – obiad.

Przypominamy o zabraniu ze soba ksiazeczki sanepidowskiej oraz namiotu.

Zapraszamy i czekamy na Państwa :)

 

L.p.nazwisko i imię
1Adamaczyk Milena
2Adamczyk Katarzyna
3Aftańska Lidia
4Barylak Aleksandra
5Bąk Tomasz
6Białczak Daniel
7Białkowski Kamil
8Bielawska Justyna
9Bielecki Łukasz
10Boniecki Damian
11Borowiec Dominika
12Bortnowski Maciej
13Brzozowska Magdalena
14Burzyński Jakub
15Chadaj Karolina
16Chludziński Kamil
17Chmielnicki Jakub
18Chruściel Michał
19Cichowicz Marta
20Ciura Kamil
21Czajka Anna
22Daroch Monika
23Dawid Rafał
24Dąbrowska Aleksandra
25de Wit Chantal
26Deptuła Daria
27Dębicki Kacper
28Ditrych Łukasz
29Dmytryk Sebastian
30Dobroch Jan
31Dobroch Jan
32Dudziński Kamil
33Fabianowicz Iga
34Fidelus Wiktoria
35Fiedler Natalia
36Frankowski Maciej
37Głagowski Igor
38Głusek Magdalena
39Gmurek Piotr
40Godlewska Aleksandra
41Godlewska Aleksandra
42Godlewski Michał
43Gołdych Olga
44Górska Milena
45Grobelniak Krzysztof
46Grochowski Daniel
47Grzybowska Martyna
48Hansz Mateusz
49Horecki Aleksander
50Hymon Karolina
51Jaczyńska Oliwia
52Janiak Anna
53Jankowska Ada
54Jankowska Alicja
55Jarowa Olga
56Jaworska Kinga
57Jaworska Patrycja
58Jeznach Łukasz
59Jędraszek Andrzej
60Kacperski Przemysław
61Kaniewski Marcin
62Karoń Justyna
63Karpowicz Klaudia
64Kępińska Adrianna
65Kisiołek Maja
66Kluza Adam
67Kornacka Natalia
68Kosiński Dominik
69Kowalczyk Dawid
70Kowalczyk Kamil
71Kowalczyk Wioletta
72Kowalska Agnieszka
73Kowalska Andżelika
74Kowalski Adrian
75Kozłowski Jakub
76Królikowska Anita
77Krucz Łukasz
78Krucz Mateusz
79Krukowski Mateusz
80Krzemińska Julia
81Krzystyniak Klaudia
82Krzywicka Małgorzata
83Kucharska Agata
84Kuchta Klaudia
85Kuler Sabrina
86Kułakowski Albert
87Kurzemajska Marta
88Kuzera Karolina
89Kuźmińska Katarzyna
90Kwiatkowska Alicja
91Kwiatkowski Kamil
92Kwiecińska Aleksandra
93Lenart Weronika
94Leśniak Adrianna
95Leśniewska Paula
96Lewandowska Marta
97Lisiecka Klaudia
98Łasica Paweł
99Łączewna Daria
100Łukasik Patrycja
101Łukasik Patrycja
102Łukawska Ada
103Maciejewska Aleksandra
104Majewski Maciej
105Marciniak Eliza
106Mazurek Justyna
107Michalczuk Sara
108Michalski Olgierd
109Moraczewski Krystian
110Moraczewski Krystian
111Mróz Karolina
112Mróz Tomasz
113Muszyńska Joanna
114Muszyńska Justyna
115Nowacka Agata
116Nowak Grzegorz
117Nowicka Dominika
118Ostrowska Anna
119Owczarek Kinga
120Pajdak Paulina
121Pakuła Natalia
122Panasowska Marta
123Perzan Izabela
124Piechna Dominika
125Piechocka Anita
126Piekarska Katarzyna
127Pielaciński Paweł
128Pietrzak Ewa
129Pikala Piotr
130Piotrowska Dominika
131Pisarek Adrianna
132Pisarek Piotr
133Płocha Kamil
134Przyczka Karolina
135Pyszyńska Julia
136Rafalska Ewa
137Rafalska Oliwia
138Ratajczak Magdalena
139Rejman Zofia
140Rowiński Adrian
141Rudzka Katarzyna
142Rybicka Agnieszka
143Sadło Aleksandra
144Serafiński Michał
145Siwak Marek
146Skopicz- Radkiewicz Kinga
147Słomczewska Patrycja
148Słomczewski Jakub
149Songin Rabia
150Sowik Michał
151Stacewicz Paulina
152Stempel Marta
153Stobiecka Weronika
154Styka Adam
155Szczepanik Agnieszka
156Szewczyk Radosław
157Szydłowska Karolina
158Szygalska Paulina
159Szymański Marcin
160Śliwicki Jakub
161Śmiłowicz Natalia
162Świerczek Artur
163Tępczyk Jakub
164Topolska Aleksandra
165Turyk Chrystyna
166Walendzik Magdalena
167Walicki Dominik
168Wałęsiak Maciej
169Wałęsiak Szymon
170Wargocki Zbigniew
171Wawrzyńczak Paulina
172Wiaderny Dominik
173Wichowski Michał
174Wiśniewska Aleksandra
175Wiśniewska Joanna
176Wizor Mateusz
177Wodzyńska Anna
178Wojda Anna
179Wołek Natalia
180Wronka Marlena
181Wróblewski Paweł
182Wyka Karolina
183Wylon Weronika
184Zabłocka Joanna
185Zapałowska Katarzyna
186Zapart Artur
187Zborowska Magdalena
188Zdzieszyński Bartłomiej
189Zielińska Aleksandra
190Zwolińska Klaudia
191Zwolińska Sara
192Zwoliński Bartosz
193Żołdak Dominika